Slide Tüm İphone Modelleri Ve
İos Sürümleri İle Uyumlu Gevey Kart
Hemen Satın Al Tüm İphone Modelleri Ve
İos Sürümleri İle Uyumlu
Gevey Kart
Slide Tak Çalıştır Gevey
Ayar Yok Seçim Yok
Gevey Sahibi Ol >
Slide Elektronik Cihazlar
ve Aksesuarlar
Ürünlere Ulaş >

Gevey kart nereden alabilirim diye merak edenler için cevaplayalım. Gevey kart satış ve gevey kurulumu için bize ulaşabilirsiniz. Sizlere güncel olarak hizmet sunuyor, gevey Türkiye olarak online satış ve satış sonrası destek sunuyoruz.

iPhone cihazlarınızın ‘Sim Geçerli Değil’ sorununu çözer. Yurt dışından gelen iPhone cihazların, sim kilidini açmayı sağlar. iPhone xs max gevey kart sayesinde istediğiniz hattı telefonunuza takabilir ve anında kullanabilirsiniz.

iPhone 12 pro max gevey sayesinde yurt dışından sipariş verdiğiniz iPhone cihazlarınızın akıllı sim kilitlerini açtırabilirsiniz.Dünyada tek 5G Gevey!

iPhone 11 pro gevey sayesinde yurt dışından sipariş verdiğiniz iPhone cihazlarınızın akıllı sim kilitlerini açtırabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Gevey kart ile ‘Sim Geçerli Değil’ sorununuza anında çözüm buluyoruz.

Gevey sim, iPhone cihazlarınızın ‘Sim Geçerli Değil’ sorununu çözer. Yurt dışından gelen iPhone cihazların, sim kilidini açmayı sağlar. iPhone gevey kart sayesinde istediğiniz hattı telefonunuza takabilir ve anında kullanabilirsiniz.

İOS 14.4 ALTIN KART gevey sayesinde yurt dışından sipariş verdiğiniz iPhone cihazlarınızın akıllı sim kilitlerini açtırabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Gevey kart ile ‘Sim Geçerli Değil’ sorununuza anında çözüm buluyoruz.​

İOS 14.4 ALTIN KART gevey sayesinde yurt dışından sipariş verdiğiniz iPhone cihazlarınızın akıllı sim kilitlerini açtırabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Gevey kart ile ‘Sim Geçerli Değil’ sorununuza anında çözüm buluyoruz.​

İOS 14 ALTIN KART gevey sayesinde yurt dışından sipariş verdiğiniz iPhone cihazlarınızın akıllı sim kilitlerini açtırabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Gevey kart ile ‘Sim Geçerli Değil’ sorununuza anında çözüm buluyoruz.​

GEVEYSİM

Sizlere En İyi Hizmeti Veremeye Özen Gösteriyoruz

Sunduğumuz ürünlerin kalitesinden yanı sıra hizmetimizlede sizler tarafından anılmayı isteriz 
Bizden Bilgller

Teknolojik Bilgilerimiz Paylaşıyoruz

Sattığımız Ürünler Hakkında Bilgiler Veriyoruz..
Alışveriş sepeti

Hoşgeldiniz , E-Bültene Abone Olarak Kampanyalardan Haberdar Olunuz

Mail adresinizden kampanyaları öğrenmek için alt kısma e-posta adresinizi giriniz.

    ×

    Powered by WhatsApp Chat

    × Whatsapp

    Giriş yap

    Henüz hesap yok mu?