İOS 16 UYUMLU GEVEY ! Tüm telefon ve sürümlerinize uygun geveyler
artık İOS 16 destekli ve diğer tüm sürümleri destekler.
Hızlı ve Net Çözüm
Geveysim.info'da
Slide Altın Gevey Kart TÜM İOS SÜRÜMLERİNDE ÇALIŞIR >
TÜM İOS CİHAZLARDA ÇALIŞIR >
5G DESTEKLER >
TAKIP KULLANIMA BAŞLANIR >
KURULUM YOK! AYAR YOK!
Tak Çalıştır Kurulum Yok >
Ayar yok >
Tüm modellere ve tüm sürümlere uygun gevey
kalitelinin adresi geveysim.info 'da
Hemen Satın Al >

Gevey kart nereden alabilirim diye merak edenler için cevaplayalım. Gevey kart satış ve gevey kurulumu için bize ulaşabilirsiniz. Sizlere güncel olarak hizmet sunuyor, gevey Türkiye olarak online satış ve satış sonrası destek sunuyoruz.

iPhone cihazlarınızın ‘Sim Geçerli Değil’ sorununu çözer. Yurt dışından gelen iPhone cihazların, sim kilidini açmayı sağlar. iPhone xs max gevey kart sayesinde istediğiniz hattı telefonunuza takabilir ve anında kullanabilirsiniz.

iPhone 12 pro max gevey sayesinde yurt dışından sipariş verdiğiniz iPhone cihazlarınızın akıllı sim kilitlerini açtırabilirsiniz.Dünyada tek 5G Gevey!

iPhone 11 pro gevey sayesinde yurt dışından sipariş verdiğiniz iPhone cihazlarınızın akıllı sim kilitlerini açtırabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Gevey kart ile ‘Sim Geçerli Değil’ sorununuza anında çözüm buluyoruz.

Gevey sim, iPhone cihazlarınızın ‘Sim Geçerli Değil’ sorununu çözer. Yurt dışından gelen iPhone cihazların, sim kilidini açmayı sağlar. iPhone gevey kart sayesinde istediğiniz hattı telefonunuza takabilir ve anında kullanabilirsiniz.

İOS 14.4 ALTIN KART gevey sayesinde yurt dışından sipariş verdiğiniz iPhone cihazlarınızın akıllı sim kilitlerini açtırabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Gevey kart ile ‘Sim Geçerli Değil’ sorununuza anında çözüm buluyoruz.​

İOS 14.4 ALTIN KART gevey sayesinde yurt dışından sipariş verdiğiniz iPhone cihazlarınızın akıllı sim kilitlerini açtırabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Gevey kart ile ‘Sim Geçerli Değil’ sorununuza anında çözüm buluyoruz.​

İOS 14 ALTIN KART gevey sayesinde yurt dışından sipariş verdiğiniz iPhone cihazlarınızın akıllı sim kilitlerini açtırabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Gevey kart ile ‘Sim Geçerli Değil’ sorununuza anında çözüm buluyoruz.​

GEVEYSİM

Sizlere En İyi Hizmeti Veremeye Özen Gösteriyoruz

Sunduğumuz ürünlerin kalitesinden yanı sıra hizmetimizlede sizler tarafından anılmayı isteriz 
Bizden Bilgller

Teknolojik Bilgilerimiz Paylaşıyoruz

Sattığımız Ürünler Hakkında Bilgiler Veriyoruz..
Alışveriş sepeti

Hoşgeldiniz , E-Bültene Abone Olarak Kampanyalardan Haberdar Olunuz

Mail adresinizden kampanyaları öğrenmek için alt kısma e-posta adresinizi giriniz.

    ×

    Powered by WhatsApp Chat

    × Whatsapp

    Giriş yap

    Henüz hesap yok mu?