Hakkımızda

Gevey Sim

GEVEYSİM.İNFO

Hakkımızda

Gevey nedir diye merak edenler için hemen cevap verelim. İphone cihazlarda yaşanan sim geçerli değil hatasını çözen özel bir aparat olarak satışa sunulan gevey kart, bir çeşit mikro çiptir diyebiliriz. Gevey sim; yurt dışından getirilen iPhone cihazlardaki akıllı sim kilidi problemini anında çözer. Gevey kullanıcı yorumları oldukça olumludur. Birçok kişi, gevey aparatı sayesinde iPhone cihazını rahatlıkla kullanabilir. Gevey kurulumu nasıl yapılır, gevey kart nereden alabilirim ve iPhone gevey nasıl takılır gibi sorularınızın cevapları için web sitemizi inceleyebilir ve buraya tıklayarak hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Amacımız tamamen hızlı bir şekilde size ulaşmak ve her türlü çözümü size sunmaktır. Cep telefonu ile ilgili sorunları çözmek üzerine kurduğumuz firma olarak çalışmalarımıza uzun yıllardan beri devam ediyoruz. Hem güncel teknolojiye ayak uyduruyoruz, hem de güncel teknolojinin çözümlerini çok daha rahat bir yapıda kullanmak için gerekli detayları ortaya çıkarıyoruz. iPhone 6 gevey, gevey iPhone 5, gevey iPhone 7, gevey iPhone 8 ve gevey icloud ile gevey fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

WORDS ABOUT US

Our Team

Convallis ullamcorper aliquet ultrices orci cum vestibulum lobortis erat.

Mark Jance

CEO / FOUNDER

Aviana Plummer

CEO / FOUNDER

Braydon Wilkerson

CEO / FOUNDER

Kristin Watson

CEO / FOUNDER
Geveysim.İnfo

Güçlü Vizyonumuzla Başarılara İlerliyioruz

2010
Yılından Beri
23000
Mutlu Müşteri
84
Firma Bizimle Çalışıyor
1
Şube
6
Ekibimiz
250
Müşteri Yorumu
Videoyu oynat

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

Videoyu oynat

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.